Видавництво "ЗНАННЯ"
Безкоштовна доставка від 500 грн!

м. Київ, вул.Стрілецька, 28

(050) 336-86-07

 0-800-50-00-14 
 (044) 235-00-87 (44) 

paramonova@society.kiev.ua

Доставка і оплата
Самовивіз 24/7 за адресою: м. Київ, вул. Стрілецька, 28, станція метро «Золоті ворота».
Відправка (післяплатою або при оплаті на сайті) на відділення "Нової пошти", а також на поштомати "Нової пошти". Безкоштовна доставка від 500 грн.
Заповніть поля для проходження реєстрації
ПІБ *
Email (логин) *
Пароль *
Підтвердження пароля *

Захист персональних даних

Користувач (Суб’єкт персональних даних), реєструючись або оформлюючи замовлення на сайті http://znannia.com.ua/, відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» від 01 червня 2010 року № 2297-УІ, надає свою безумовну згоду на збір і обробку особистих персональних даних ТОВ «Видавництво «Знання», що є Власником бази персональних даних. Адреса Власника є місцем зберігання персональних даних. Користувачем надаються наступні персональні дані: прізвище, ім’я, по батькові, адреса електронної пошти, номер телефону. Вказані персональні дані надаються з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин (придбання товарів, забезпечення доставки поштових, кур’єрських відправлень), а також з метою реалізації інформаційно-сервісних послуг, відповідно Цивільного кодексу України, Закону України «Про захист прав споживачів», Закону України «Про рекламу». Вказані персональні дані надаються Користувачем добровільно з наданням права безстрокового терміну зберігання та знищення.

У відповідності до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», Користувач повідомлений про права суб’єкта персональних даних. Суб’єкт персональних даних має право:

 1. знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
 2. отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
 3. на доступ до своїх персональних даних;
 4. отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних
 5. пред’являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
 6. пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
 7. на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
 8. звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
 9. застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
 10. вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
 11. відкликати згоду на обробку персональних даних;
 12. знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
 13. на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Ця згода діє протягом невизначеного терміну. Дана згода може бути відкликана Користувачем в будь-який момент шляхом направлення письмової вимоги на адресу електронної пошти Власника бази персональних даних: sales@society.kiev.ua, в темі листа слід вказати «Відмова від обробки персональних даних».

Офіційний сайт та книжковий інтернет-магазин видавництва «Знання»

На сайті видавництва ви знайдете якісні художні книги зі шкільної програми для 5-11 класів ЗНЗ, книги для ЗНО, літературу для дошкільнят та учнів молодших класів, книги для дітей та підлітків, вчителів, батьків, чоловіків та жінок, бабусь та дідусів, твори класиків української та світової літератури, художні книги сучасних авторів, книги англійською мовою (оригінальні авторські тексти, неадаптовані), книги-білінгви (двомовні), книги із медичним спрямуванням, для студентів-медиків, лікарів, інтернів, медсестер (акушерство, гінекологія, алергологія, імунологія, анатомія,фізіологія, гістологія, внутрішня медицина, дерматологія, венерологія, інфекційні хвороби, інформаційні технології в медицині й фармації, кардіологія, неврологія, нейрохірургія, онкологія, оториноларингологія, офтальмологія, гігієна, патофізіологія, патоморфологія, педіатрія, психіатрія, наркологія, радіологія, стоматологія, судова медицина, медичне законодавство, урологія, фармакологія, фармація, фтизіатрія, хірургія, ортопедія, травматологія, анестезіологія та ін.). На сайті також є підручники, словники, навчальні посібники, монографії, практикуми для вищих навчальних закладів, коледжів, училищ із різних галузей: економіки, політології, медицини, соціології, філософії, педагогіки, географії, історії, правознавства, статистики, менеджменту, маркетингу, бухгалтерського та фінансовиго обліку, реклами, української й англійської мов, математики, а також технічних спеціальностей.

Інформація про видавництво «Знання»

Видавництво «Знання» — незалежне українське видавництво, засноване у Києві у 2003 р. Поєднавши традиції просвітницької діяльності Київської обласної організації товариства «Знання», на основі якої було створено наше видавництво, з новітніми стандартами видавничої справи, ми стали одними з лідерів у галузі видання навчальної, наукової та довідкової літератури. Видавництво «Знання» також спеціалізується на виданні творів класиків української та світової літератури, сучасних письменників, творів за шкільною програмою, книг для дітей, двомовних книг (білінгв) англійською та українською мовами (щоб допомогти людям, які вивчають іноземні мови), а також підручників та посібників для вищих навчальних закладів, наукових монографій і словників. «Знання» знайомить із новими та осучасненими перекладами класичних творів світової літератури, відкриває нові імена та повертає незаслужено забуті, намагаючись зосередити увагу на авторах, чиє життя та творчість були пов’язані з Україною. Наше видавництво публікує унікальні двомовні книги, щоб допомогти людям, які вивчають іноземні мови.

Онлайн-книгарня «Знання» у Києві — якісні книги за цінами видавництв

У каталозі онлайн-книгарні представлено професійну і науково-популярну медичну, художню, дитячу, навчальну, англійську літературу мовою оригіналу та у перекладі українською, довідники, посібники, словники, підручники, а також книги на подарунки. На сайті представлено книги від видавництв «Знання», Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина», «Балтія-Друк», ВЦ «Академія» за доступними цінами. Ми постійно працюємо над розширенням нашого асортимету товарів, щоб Ви могли знайти якнайбільше якісних і цікавих книг для дозвілля, навчання та на подарунки за цінами видавництв не виходячи з дому.

Купити (замовити) художні, медичні, англійські книги

Знайти, ознайомитися із книгами видавництва «Знання», ВСВ «Медицина», «Балтія-Друк», ВЦ «Академія» — художньою, медичною, англійською, навчальною та пізнавальною літературою, а також замовити і придбати ці книги можна на офіційному сайті та інтернет-магазині видавництва «Знання». Доставка книг здійснюється по всій Україні «Укрпоштою» та «Новою поштою» після онлайн-замовлення та його підтвердження нашими менеджерами. Оплата товару здійснюється вже при отриманні книг нашим клієнтом у поштовому відділенні. Самовивіз замовлення на сайті видавництва «Знання» здійснюється цілодобово (24/7) за адресою: м. Київ, вул. Стрілецька, 28, станція метро «Золоті ворота». Безкоштовна доставка книг по всій Україні від 500 грн.

01030, Київ,
вул.Стрілецька, 28

(050) 336-86-07

0-800-50-00-14

(044) 235-00-87 (44)

Тимчасово обробляються лише оплачені замовлення!

sales@society.kiev.ua
Создание сайтов - веб студия Идейное Решение NespiCMS