Видавництво "ЗНАННЯ"
Видавництво "МЕДИЦИНА"
м. Київ, вул.Стрілецька, 28
(050) 336-86-07
 0-800-50-00-14 
 (044) 235-00-87 (44) 
sales@society.kiev.ua

Офіційний сайт та книжковий інтернет-магазин видавництва «Знання» — якісні книги за цінами видавництв

У каталозі онлайн-книгарні представлено професійну і науково-популярну медичну, художню, дитячу, навчальну, англійську літературу мовою оригіналу та у перекладі українською, довідники, посібники, словники, підручники, а також книги на подарунки від видавництв «Знання», Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина», «Балтія-Друк», ВЦ «Академія» та ін. за доступними цінами. Ми постійно працюємо над розширенням асортимету товарів, щоб Ви могли знайти якнайбільше якісних і цікавих книг для дозвілля, навчання та на подарунки за цінами видавництв не виходячи з дому.

Також на сайті нашої онлан-книгарні багато книг зі шкільної програми для 5-11 класів ЗНЗкниг для ЗНО, літератури для дошкільнят та учнів молодших класів, книг для дітей та підлітків, вчителів, викладачів, батьків, чоловіків та жінок, бабусь та дідусів, твори класиків української та світової літератури, художні книги сучасних авторів, книги англійською мовою (оригінальні авторські тексти, неадаптовані), книги-білінгви (двомовні), книги із медичним спрямуванням, для студентів-медиків, лікарів, інтернів, медсестер (акушерство, гінекологія, алергологія, імунологія, анатомія,фізіологія, гістологія, внутрішня медицина, дерматологія, венерологія, інфекційні хвороби, інформаційні технології в медицині й фармації, кардіологія, неврологія, нейрохірургія, онкологія, оториноларингологія, офтальмологія, гігієна, патофізіологія, патоморфологія, педіатрія, психіатрія, наркологія, радіологія, стоматологія, судова медицина, медичне законодавство, урологія, фармакологія, фармація, фтизіатрія, хірургія, ортопедія, травматологія, анестезіологія та ін.). 
На сайті також є підручники, словники, навчальні посібники, монографії, практикуми для вищих навчальних закладів, коледжів, училищ із різних галузей: економіки, політології, медицини, соціології, філософії, педагогіки, географії, історії, правознавства, статистики, менеджменту, маркетингу, бухгалтерського та фінансовиго обліку, реклами, української й англійської мов, математики, а також технічних спеціальностей.

Інформація про видавництво «Знання»

Видавництво «Знання» — незалежне українське видавництво, засноване у Києві у 2003 р. Поєднавши традиції просвітницької діяльності Київської обласної організації товариства «Знання», на основі якої було створено наше видавництво, з новітніми стандартами видавничої справи, ми стали одними з лідерів у галузі видання навчальної, наукової та довідкової літератури. Видавництво «Знання» також спеціалізується на виданні творів класиків української та світової літератури, сучасних письменників, творів за шкільною програмою, книг для дітей, двомовних книг (білінгв) англійською та українською мовами (щоб допомогти людям, які вивчають іноземні мови), а також підручників та посібників для вищих навчальних закладів, наукових монографій і словників. «Знання» знайомить із новими та осучасненими перекладами класичних творів світової літератури, відкриває нові імена та повертає незаслужено забуті, намагаючись зосередити увагу на авторах, чиє життя та творчість були пов’язані з Україною. Наше видавництво публікує унікальні двомовні книги, щоб допомогти людям, які вивчають іноземні мови.

Онлайн-книгарня «Знання» у Києві —  купити (замовити) художні, медичні, англійські книги

Знайти, ознайомитися із книгами видавництва «Знання», ВСВ «Медицина», «Балтія-Друк», ВЦ «Академія» — художньою, медичною, англійською, навчальною та пізнавальною літературою, а також замовити і придбати ці книги можна на офіційному сайті та інтернет-магазині видавництва «Знання». Доставка книг здійснюється по всій Україні «Укрпоштою» та «Новою поштою» після онлайн-замовлення та його підтвердження нашими менеджерами. Оплата товару здійснюється вже при отриманні книг нашим клієнтом у поштовому відділенні. Самовивіз замовлення на сайті видавництва «Знання» здійснюється цілодобово (24/7) за адресою: м. Київ, вул. Стрілецька, 28, станція метро «Золоті ворота». Безкоштовна доставка книг по всій Україні від 500 грн.

01030, Київ,
вул.Стрілецька, 28
(050) 336-86-07
0-800-50-00-14
(044) 235-00-87 (44)
sales@society.kiev.ua
Создание сайтов - веб студия Идейное Решение NespiCMS